Меню & пошук

Джордж Мартін екранізує роман Роджера Желязни «Знаки дороги»

Джордж Мартін екранізує роман Роджера Желязни «Знаки дороги»

Книга — Історія про шосе, що дозволяє подорожувати у часі.


[ads-pc-2]

Американський письменник Джордж Мартін, автор циклу книг «Пісня льоду і полум’я», спродюсує телеадаптацію роману американського письменника-фантаста Роджера Желязни «Знаки дороги» 1979 року для HBO. Про це повідомив Deadline.

Сценарій екранізації написала Калінда Васкез, відома за серіалами «Зоряний шлях: Дискавері» і «Якось у казці». Крім цього, вона виступить продюсеркою і шоуранеркою проєкту.

Разом автори розкажуть історію про шосе, що дозволяє подорожувати у часі. Для Мартіна ця робота, ймовірно, стане особливою, оскільки письменник добре знав Желязни і дружив з ним з середини 1970-х років.

«Моя кар’єра на телебаченні почалася у 1985 році, коли я адаптував «Останнього Захисника Камелота» Роджера Желязни для «Сутінкової зони». Роджер був другом, наставником і одним з найвидатніших письменників-фантастів, які коли-небудь жили», —  сказав Мартін.

За його словами, у творців адаптації є «передумови для створення чудового, оригінального шоу». «Я з нетерпінням чекаю довгої та захоплюючої подорожі», — зазначив письменник, назвавши можливість екранізувати роман Желязни честю для себе.

Крім Мартіна і Васкез, над проєктом буде працювати продюсер «Гри престолів» і майбутнього серіалу «Будинок дракона» Вінс Джерардіс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: