Меню & пошук

PolskiBus запустив рейси до України

PolskiBus запустив рейси до України

[ads-pc-2]

Відомий польський бюджетний перевізник, PolskiBus, оголосив про відкриття рейсів з України. Всього буде запущено два маршрути, за якими автобуси курсуватимуть по лініях Львів – Івано-Франківськ – Чернівці та Львів – Тернопіль – Вінниця – Хмельницький – Херсон, починаючи з Польщі.

Щоправда, є одне велике “але”: вказані рейси перевізник здійснюватиме не самостійно, а за допомогою партнерських компаній Ideal Travel та Fortuna Reisen. Власником останньої, наприклад, є ФОП Стецик, український перевізник, що має дозвіл на рейс за маршрутом Херсон – Познань.

З підключенням нових партнерів, через сайт Polskibus можна буде забронювати квитки з України до 18 польських міст та сполучення до інших країн.

2016-10-18-14_30_26-polskibus-stops-routes-_-polskibus-com

Два нові маршрути повністю виглядають так:

  • U1 Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Piła – Bydgoszcz – Toruń – Włocławek – Płock – Warszawa – Radom – Lublin – Lviv – Iwano-Frankiwsk – Chernivtsi
  • U2 Poznań – Leszno – Wrocław – Opole – Katowice – Kraków – Tarnów – Rzeszów – Lviv – Ternopil – Khmelnytskyi – Vinnytsia – Kherson

Більшість автобусів матимуть Wi-Fi, туалет та кондиціонування на борту, як і решта автопарку Polskibus. Квитки на нові маршрути вже можна забронювати через сайт перевізника.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: