Меню & пошук

Ювелірний дім Pandora повністю перейде на перероблене срібло і золото до 2025 року

Ювелірний дім Pandora повністю перейде на перероблене срібло і золото до 2025 року

Після оголошення нової стратегії акції Pandora підскочили приблизно на 5%.


[ads-pc-2]

Ювелірний дім Pandora зі штаб-квартирою в Копенгагені, Данія, перейде на виготовлення прикрас з переробленого срібла і золота. Про це повідомляється на сайті компанії. Повний перехід від видобування дорогоцінних металів до переробленого срібла і золота скоротить викиди CO2, використання води і поліпшить стан навколишнього середовища. 

«Срібло і золото — це прекрасні ювелірні матеріали, які можуть бути перероблені, не втрачаючи своєї якості. Метали, здобуті століття назад, так само гарні, як і нові. Вони ніколи не потьмяніють або зіпсуються. Ми хочемо допомогти розробити більш відповідальний спосіб створення доступної розкоші, такий як наші ювелірні вироби, і запобігти попаданню цих дорогоцінних металів на звалища», — сказав генеральний директор Олександр Лачік.

На сьогодні вироби Pandora  на 71% складаються з переробленого золота і срібла, а до 2025 року компанія планує перейти лише на повністю перероблені матеріали. Це скоротить викид вуглецю в атмосферу на дві третини для срібла і більш ніж на 99% для золота.

Як повідомляє видання Bloomberg, таке рішення Pandora зробить її більш привабливою для інвесторів, які надають перевагу активам в компаніях, діяльність яких відповідає екологічним і соціальним цілям. Після оголошення нової стратегії акції Pandora підскочили приблизно на 5%, в результаті чого ринкова вартість компанії цього року зросла приблизно до 20%.

Річний обсяг викидів на світовому ринку золота еквівалентний приблизно 126 мільйонам тонн СО2, причому понад третина цього обсягу припадає на видобуток і виплавку, згідно з даними Всесвітньої ради по золоту (World Gold Council). Одним з найбільш значних викидів в галузі є ціанід, який може призвести до забруднення підземних вод. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: