Меню & пошук

КМДА оприлюднила кількість іноземців, що відвідала Київ за перше півріччя 2018 року

КМДА оприлюднила кількість іноземців, що відвідала Київ за перше півріччя 2018 року

Приріст склав 24% у порівнянні з минулим роком.


[ads-pc-2]

За перше півріччя 2018 року Київ відвідало 850 тисяч іноземців. Про це на своїй Facebook-сторінці написав глава Управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко.

При підрахунку, який здійснила ДПСУ, враховувалися іноземці, що пробули в Києві понад добу. Учетверте поспіль загальна кількість туристів: 852 тисячі проти 688,4 за аналогічний період минулого року (приріст на 24%). При цьому топ-10 країн, з яких приїжджають люди до Києва, залишається незмінною.

На першому місці туристи з Білорусі, далі ідуть — Ізраїль та США. У топ-10 також входять: Німеччина, Туреччина, Великобританія, Азербайджан, Італія, Франція, Грузія.

«Гадаю, що можна казати про поступове «одужання» туристичної сфери міста й зростання іноземного потоку», — написав Антон Тараненко.

Найчастіше іноземці приїжджають до Києва з метою відвідин подій (41,8%), далі йде туризм (33,9%) та ділова подорож (7,5%).

Якщо ж взяти мету приїзду до Києва українців з інших міст, то на першому місці розташований туризм (30%), на другому — відвідування друзів, родичів, знайомих, а на третьому — відвідування подій (12,9%).

Нагадаємо, у травні аеропорт «Бориспіль» показав найкращий темп зростання пасажиропотоку серед усіх європейських летовищ, що приймають від 10 до 25 мільйонів пасажирів.

Фото: КМДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: