Меню & пошук

Inspired Expedition: 500 км Карпатами із заходу на схід за один місяць

Inspired Expedition: 500 км Карпатами із заходу на схід за один місяць

[ads-pc-2]

expedition

Недосяжні мрії здаються такими лише тому, що за них мало хто може взятися. Але такі відчайдушні люди є, і саме завдяки їм ми можемо дізнатись, як це – бути за межею реальності та втілювати у життя те, що більшості з нас не під силу. Сьогодні троє наших друзів вирушили у довгу і неймовірну мандрівку Карпатами: за один місяць вони пішки пройдуть горами близько 500 кілометрів, із заходу на схід.

Inspired Expedition

exp

Знайомтесь, це люди, що наступний місяць свого життя проведуть у гірському поході та писатимуть realtime пости для Inspired.

Віталіна Кусяк, Харків. Разом з братом вона пройшла пішки через всю Україну: з Франківська до Харкова, за 80 днів. Уважні читачі можливо пригадають цей вражаючий матеріал на Inspired, де Віталіна поділилася таким неймовірним досвідом подорожі через гори, ліси і степи.

Євген Бритавський, Одеса. Євген – мандрівник зі стажем, він облазив майже всі Карпати та Крим, їздив автостопом Європою, приймав у гостях дівчат без зворотніх квитків та водив експедиції Кавказом та Алтаєм.

Юрій Володько, Одеса. Учасник гірських походів Кримом, Карпатами, Кавказом, сплаву по річці Стрий, керівник екологічних експедицій Рішельєвського ліцею, та професійний скелелаз.

Маршрут

999989_280010462141166_723697299_n

Маршрут експедиції пролягатиме через кілька гірських хребтів: Віталіна, Євген та Юрій відвідають забуті села Турківського району, пройдуться полонинами Боржави, віддаленими від цивілізації куточками Горган, і після підйому на Говерлу фінішують десь в районі Черемошу та Пруту. Вони не мають кінцевої дати та точки: лише тоді, коли вони відчують, що місія виконана, подорож буде завершено.

Євген: Це історія і моєї мрії про Велику Карпатську Мандрівку. Я довго жив з нею наодинці, а рік тому розповів друзям – Юркові та Віталіні. Спочатку була ідея просто такої подорожі-відлюдництва, з посохами та без мобільних телефонів. Але активна сторона життя перемогла. І тепер ми беремося за реалізацію цілого проекту під назвою “ВздовжКарпатська Експедиція”.

У наш заклопотаний час дуже непросто знайти подорожніх навіть на тиждень мандрівки. А у нас місяць. Майже всі мої друзі сказали: “Ох, якби я міг, я би пішов з тобою”. Хтось одразу почав рахувати, чи зможе взяти таку велику відпустку. А от Юра з Віталіною просто одразу сказали мені – ми з тобою.

Ці люди невипадково зустріли один одного і невипадково саме вони разом будуть місяць радувати нас неймовірними історіями з Карпат. Чи зможуть вони витримати місяць наодинці з самими собою? Кого або що вони зустрінуть на своєму нелегкому шляху? Про це ми дізнаємось вже скоро: кожного тижня команда Inspired Expedition публікуватиме свої враження на нашому сайті, прямо з гір. Тож не забуваємо відвідувати сторінку проекту inspired.com.ua/tag/inspired-expedition :)

Хочемо також висловити подяку нашим партнерам, без яких експедиція вздовж Карпат не була би можливою: компанія МТС, інтернет-партнер зв’язку в горах; фонд Вікімедіа-Україна; магазини спортивного одягу та туристичного спорядження Red Point, Marson та Саммит.

5 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: