Меню & пошук

Де кататися на лижах в Україні: 5 варіантів в Карпатах

Де кататися на лижах в Україні: 5 варіантів в Карпатах

Від Буковеля до Пилипця


[ads-pc-2]

Кататися на лижах або сноуборді можна не лише в Протасову Яру в Києві. Inspired зібрав найкращі варіанти для тих, хто планує поїхати в Карпати взимку та поки не визначився, на який саме курорт їхати.


Буковель

Як доїхати: поїздом до Івано-Франківська або Яремчі, далі — автобусом або таксі
Ціна: 290 грн (один підйом), 1 120 грн (один день катання)

Буковель — найбільший український гірськолижний курорт, загальна протяжність трас становить понад 50 кілометрів. Кататися тут можна як на лижах, так і на сноуборді, а траси різного рівня складності задовольнять як початків, так і професіоналів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @bukovel

Мінусом може бути ціна, яка є найвищою серед українських гірськолижних курортів, а також необхідність бронювати житло заздалегідь. Якщо це не відлякує, то Буковель — оптимальний варіант для любителів катання, які не хочуть виїжджати закордон.


Драгобрат

Як доїхати: поїхати поїздом до Ясіні, далі — таксі
Ціна: від 380 грн (за шість підйомів)

Драгобрат знаходиться неподалік від Буковеля, але доїхати сюди складніше — на позашляховику або на таксі з місцевими водіями. Драгобрат — найвищий гірськолижний курорт України, але вибір трас та їх складність тут не такий широкий, як в Буковелі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Драгобрат (@dragobrat.official)

Відповідно і ціни в декілька разів дешевші. Є різні цінові опції для двох різних підйомників: за одним абономентом можна кататися лише на одному підйомнику, а не на усіх, як в Буковелі.  Найдешевший підйом стартує від 50 гривень, абонементи на день відсутні, але можна купити, наприклад, 10 підйомів за 300 гривень. Туристів тут також набагато менше, ніж у Буковелі.


Славське

Як доїхати: поїздом до Славська, а до кожного підйомника окремо на таксі
Ціна: від 400 грн (абонемент на один день)

Славське — варіант для тих, хто хоче спробувати покататися не лише на одній горі, а одразу на декількох. Гірськолижний курорт у Львівській області завжди переповнений відвідувачами, оскільки зі Львова на вихідні саме в Славське здебільшого їдуть на лижі.

Захар Беркут, фото – В. Гармаш

Кататися на лижах/ сноуборді можна з гір Погар (абонемент — 300 грн), Високий Верх (400 грн), Захар Беркут (500 гривень) та Тростян (530 гривень). Жодна з цих гір не є надто складною, більше підійде для аматорів та новачків, але краєвиди у Славському відкриваються просто неймовірні. Заради них можна сюди їхати навіть тим, хто дуже добре катається на лижах.


Пилипець

Як доїхати: поїздом до Воловця, далі — автобус або таксі
Ціна: 70 грн (один підйом), 500 грн (денний абонемент)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Yuriy (@stay_on_way)

Закарпатський курорт, який найбільше сподобається тим, хто любить кататися поза трасами. Для професіоналів є гора Гимба, куди піднятися можна трьома підйомниками, а більшість спусків є «червоними» за рівнем складності. Також тут в підніжжі одної з гір знаходиться траса для бігових лиж.


Ізки

Як доїхати: поїздом до Воловця, далі — автобус або таксі
Ціна: від 50 грн (один підйом), від 400 грн (денний абонемент)

Курорт Ізки знаходиться неподалік від Пилипця, він розрахований, в першу чергу, на тих, хто тільки вчиться їздити. Узагалі Ізки позиціонує себе як екокурорт, куди можна їздити відпочивати протягом усього року.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Misha Tymko (@mishatymko)

Узимку тут можна кататися на п’яти трасах, усі вони або легкої, або середньої складності. Ціна на підйом залежить від дня — у будні денний абонемент коштуватиме 400 гривень, у вихідні або святкові — 600 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: