Меню & пошук

[ads-pc-2]

«Мистецтво хоче знайомитись»: Postmen створили артгід з українського мистецтва в месенджерах
15 Листопада, 2019
Автор: Inspired special

Діджитал-агенція Postmen створила чат-бот «Мистецтво хоче знайомитись» у Telegram і Facebook Messenger, який розповідає про твори мистецтва у сферах живопису, скульптури, книговидання, танцю, фотографії та театру.

Проєкт запустили в рамках всеукраїнської рекламної кампанії «Мистецтво хоче знайомитись». Її мета – підвищити інтерес українців до культури і мистецтва. На вулицях Києва, Львова, Одеси, Харкова та Дніпра розмістили рекламу, де різні твори мистецтва починають діалог у месенджері. На думку креативників, це зображає сучасні способи комунікації.

««На ідею проєкту нас наштовхнула «діджиталізація» людей. Вони більше проводять часу в соцмережах, частіше спілкуються у месенджерах і рідше проявляють ініціативу в знайомствах, зокрема з мистецтвом. Звідси і з’явилась ідея «Мистецтво хоче знайомитись», – зазначають в агенції.

За проєктом можна стежити в Instagram і Facebook. Також за тегом #артдейтинг користувачів заохочують ділитися власними фото та відео «знайомства» з мистецькими творами.

МАТЕРІАЛ ПІДГОТОВЛЕНО ЗА ПІДТРИМКИ
Postmen
поділитися
Twitter
Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: