Меню & пошук

Музей старих автомобілів та речей у Вінниці

Музей старих автомобілів та речей у Вінниці

[ads-pc-2]

Музей старих автомобілів та речей у Вінниці

Як думаєте, скільки коштує квиток у минуле? Минулих вихідних мав змогу переконатись, що для цього достатньо витратити годину часу та 10 гривень – і ви зможете потрапити в ХХ століття з його химерними старими авто та безліччю цікавих колекційних речей. Звичайно, якщо завітаєте до Вінниці.

Музей старих автомобілів та речей у Вінниці

Взимку 2013 року у Вінниці відкрився музей старих авто та антикварних речей, який ще жартома називають “Авто-мото-теле-фото-радіо-музей”. Розташувався він у приміщенні колишнього автосалону на початку центральної міської вулиці – Соборної. Екскурсію проводять власники-організатори музею, а квиток з можливістю знімати на фото та відео все, що вам заманеться на території музею та всередині нього, коштує всього 10 гривень. Окрім техніки (яка, до речі, уся “на ходу” і навіть часто стає “учасником” міських святкувань та заходів), ви можете фотографуватись у військових одностроях радянської армії чи вермахту (на вибір).

Музей старих автомобілів та речей у Вінниці

Серед безумовно яскравих експонатів – радянський “клон” Vespa 150GS під назвою “Вятка,” що його випускали до середини 60-х років ХХ століття в СРСР; тачанка з кулеметом: діюча пожежна машина ЗІС; військовий мотоцикл із місцем для автоматника; “Москвічі”, “Волги” та горбатий “Запорожець” дуже стильних хіпстерських кольорів; а ще ціле звалище-юрмище платівок, патефонів, програвачів, касетників, плівкових магнітофонів, старезних прасок і інших цікавих старовинних речей початку ХХ століття. Втім, знайшлося і місце для вишитого на кумачевому плюші Ілліча та кількох радянських плакатів.

Хіпстери, вашій увазі пропонуються 35-мм кінокамера, фотоапарати, легендарний радіоприймач “Спідола”, радянський музичний центр із поєднанням в ньому телевізора, радіо, плівкового магнітофона та програвача платівок (!) і друкарські машинки від Mercedes та Wanderer.

А поціновувачі військової техніки можуть побачити санітарний FIAT 1500, трофейний військовий велосипед Bauer, відреставрований “Вілліс” 1943 року (єдиний діючий в Україні, до речі) та вантажівки часів Другої Світової. Усю цю красу можна буде побачити в дії вже на 9 травня, а також і на День Європи 18 травня.

Музей старих авто та речей у Вінниці

 

Музей працює щоденно, окрім понеділка, з 14:00 до 18:00; але у святкові дні починають тепер із 12:00. Якщо завітаєте до Вінниці – обов’язково відвідайте це нестандартне місце і поспілкуйтеся із засновниками.

Музей старих автомобілів та речей у Вінниці

Більше фотографій – у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: