Меню & пошук

Inspired Books: “Сам собі МВА”

Inspired Books: “Сам собі МВА”

[ads-pc-2]

Inspired Books: "Сам собі МВА"

Останній місяць весни – чудова причина для поглиблення власних знань та пошуків натхнення для нових навичок та професійного зростання. Адже не лише санки влітку до зими готують, а й плани на отримання нової освіти та нову кар’єру краще будувати саме в час “міжсезоння”. Російське видавництво “Манн, Іванов та Фербер” вирішило допомогти тим, хто шукає натхнення для додаткової бізнес-освіти – і безкоштовно поширює 10 розділів з бестселера “Сам собі МВА”.

Російською ця книга вишйла 2012 року, і одразу потрапила в список найбільш популярних видань: йдеться про Джоша Кауфмана та його хіт із самоосвіти «Сам собі MBA. Самоосвіта на 100%».

Книга в Росії користувалась такою шаленою популярністю, що кілька разів геть зникала із продажу, а типографії змушені були друкувати додаткові наклади. У видавництві кажуть, що причина такого успіху вкрай проста: 1 книга здатна замінити десятки традиційних підручників з бізнес-освіти.
А ще – що всі розділи у книзі короткі та позбавлені “води”, тому навіть на прочитання 10 найкращих розділів піде не більше, аніж півгодини. До речі, ось вони, ці найкращі розділи:
1. Ментальні моделі Магнера
2. Десять способів оцінити ринок
3. Точка виходу на ринок
4. Купівельні бар’єри
5. Точка беззбитковості
6. Окупність та повернення інвестицій
7. Сценарій Судного дня
8. Упередженість підтвердження
9. Закон Галла
10. Ще не «кінець»
Всі вони доступні цілком легально та безкоштовно, – тож завантажуйте, читайте, надихайтесь та вдосконалюйте свої бізнес-навички. Адже окрім натхнення тим, хто хоче започаткувати власну справу, знадобляться ще й ґрунтовні знання. Всі розділи у форматі PDF доступні за цим посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: