Меню & пошук

Челендж #IStayHomeFor: люди розповідають, заради кого залишаються вдома на карантині

Челендж #IStayHomeFor: люди розповідають, заради кого залишаються вдома на карантині

Челендж запустив американський актор Кевін Бейкон.


В Instagram набуває популярності челендж #IStayHomeFor, що закликає всіх до самоізоляції на час поширення коронавірусу заради своїх близьких. До нього приєдналися відомі актори, музиканти й спортсмени.

Челендж запустив американський актор Кевін Бейкон («Аполлон-13», «Це безглузде кохання»). Він виклав фото з табличкою #IStayHomeFor в Instagram і закликав усіх вказувати імена тих, заради кого вони залишаються вдома: «Привіт усім, тепер дуже важливо залишатися вдома й триматися на відстані від інших, наскільки це можливо. Це єдиний спосіб запобігти поширенню #Coronavirus і врятувати життя. Що більше нас залишаться вдома, то безпечніше для тих, хто цього зробити не може».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kevin Bacon (@kevinbacon)

До челенджу також приєднались Емма Вотсон (залишається вдома заради своєї літньої бабусі, мами, у якої діабет, і кращого друга, який працює у сфері охорони здоров’я), Міллі Боббі Браун (заради родини), Елтон Джон (заради свого чоловіка Девіда Ферніша й синів), Девід Бекхем (заради дружини Вікторії й дітей), Дакота Феннінг (заради мами подруги, якій пересадили нирку), Єва Лонгорія, Демі Ловато й інші.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Emma Watson (@emmawatson)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от mills (@milliebobbybrown)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Elton John (@eltonjohn)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от David Beckham (@davidbeckham)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dakota Fanning (@dakotafanning)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Eva Longoria Baston (@evalongoria)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Demi Lovato (@ddlovato)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Natalie Portman (@natalieportman)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Elle Fanning (@ellefanning)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Наразі у світі зафіксовано 395 647 лабораторно підтверджених випадків захворювання COVID-19. Про це свідчать дані на сайті Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: