Меню & пошук

Як флешмоб #MeToo змінив ставлення до харасменту – дослідження

Як флешмоб #MeToo змінив ставлення до харасменту – дослідження

Чому зараз люди по-іншому сприймають сексуальні домагання


[ads-pc-2]

За рік з того часу, як флешмоб #MeToo став віральним, 53% людей змінити своє ставлення до сексуальних домагань і того, яку поведінку вважають допустимою. Це виявило дослідження британської організації Fawcett Society, що займається питаннями гендерної рівності, пише Mashable.

Воно також показало, що не тільки жінки, а чоловіки стали більш готовими до того, щоб говорити про харасмент. За результатами 58% молодих чоловіків готові відкрито говорити про сексуальні домагання щодо них.

Найбільше рух #MeToo вплинув на думку людей від 18 до 24 років. Більше половини з них каже, що готові протистояти домаганням, а також змінити своє уявлення про те, що для них є допустимим.

А найменше флешмоб вплинув на старших чоловіків. Близько 16% чоловіків за 50 розповідали іншим про домагання щодо них, натомість серед молодих чоловіків відкрито говорили про харасмент 54%.

«Опитування підтверджує, що це був рік змін у ставленні та поведінці, які вже давно назріли. Інші докази показують, що велика кількість жінок досі стикається з харасментом на роботі. А тепер прийшов час для жорсткішого законодавства та культурних змін», – каже виконавча директорка Fawcett Society Сем Смесерс.

Фото: unsplash

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: