Меню & пошук

Іспанський стартап винайшов безшумні вітрові турбіни

Іспанський стартап винайшов безшумні вітрові турбіни

[ads-pc-2]

vortex_bladeless

Іспанський енергетичний стартап Vortex Bladeless, винайшов спосіб, як зменшити рівень шуму від вітрових станцій: зазвичай саме цей факт був головним мінусом створення вітроелектростанцій. Шум від турбін змушував інженерів проектувати станції подалі від населених пунктів.

Технологія, запропонована іспанськими розробниками, пропонує новий метод видобування енергії: генератор Vortex має вигляд високої опори, яка максимально вібрує від кожного вітрового потоку. Робота опори нагадує гітарну струну, яка вібрує та виробляє енергію за рахунок цього.

Турбіни Vortex, якщо вірити розробникам, на 33% дешевші у виготовленні, та на 51% дешевші в обслуговуванні: адже вони не мають жодних частин, які рухаються.

Стартап уже отримав близько $1 млн інвестицій від іспанської влади та приватних інвесторів, а влітку планує запустити першу краудфандингову кампанію.

Нещодавно ми писали про Коста-Рику, яка повністю перейшла на самозабезпечення енергією завдяки відновлювальним джерелам: сонячним, вітровим та гідроелектростанціям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

100 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: