Меню & пошук

«Вона померла через груди»: до книги «Невидимі жінки» зняли ролик про життя в чоловічому світі

«Вона померла через груди»: до книги «Невидимі жінки» зняли ролик про життя в чоловічому світі

Жінки все ще на другому місці в багатьох сферах


[ads-pc-2]

Міжнародна організація Plan International, яка відстоє права жінок і дітей, зняла ролик про життя жінок у чоловічому світі та його небезпеки. Від непридатності бронежилетів для носіння жінками до заборони абортів.

В основі ролика – книга феміністки Каролайн Кріадо Перес «Невидимі жінки». У ній авторка три роки досліджувала сфери, у яких зміщення гендерних позицій стає небезпечним для жінок.

Наприклад, досі багато ліків тестують здебільшого тільки на чоловіках. Як результат – це може призвести до госпіталізації або летальних наслідків через несумісність жіночих гормонів і препаратів у ліках.

Крім того, жінки, які працюють в екстрених службах, більше наражаються на небезпеку через неправильно обладнаний бронежилет. Це яскраво демонструє епізод відео, в якому над полісвумен схилився її колега зі словами «Вона померла, тому що в неї були груди». Це ж стосується жінок, які проходять службу в збройних силах. В одній з доповідей уряду Великої Британії було встановлено: жінки в 7 разів частіше отримують травми опорно-рухового апарату, ніж їхні колеги-чоловіки.

У кінці відео Plan International озвучує власний меседж: «У світі, призначеному для чоловіків, ми ставимо дівчат на перше місце».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: