Меню & пошук

В Англії лікарі зможуть відмовлятися від пацієнтів, які проявили до них расизм або сексизм

В Англії лікарі зможуть відмовлятися від пацієнтів, які проявили до них расизм або сексизм

За даними щорічного опитування медичних працівників, 7,2% респондентів стикалися з дискримінацією з боку пацієнтів за останній рік.


[ads-pc-2]

В Англії лікарі зможуть відмовлятися від пацієнтів, які проявили до них расизм, сексизм, нетерпимість  до релігії або сексуальності. Про це повідомляють на сайті Національної служби охорони здоров’я Англії. 

Нові правила не стосуються тих випадків, які вимагають надання екстреної медичної допомоги. 

Раніше лікарі могли відмовляти в наданні послуг пацієнтам, тільки якщо вони проявляли агресію або фізичне насилля. За даними щорічного опитування медичних працівників, понад чверть (28,5%) респондентів зазначили, що піддавалися утискам, знущанням або жорстокому поводженню з боку пацієнтів, родичів або представників громадськості. Кожен сьомий (14,9%) піддавався фізичному насиллю. 7,2% респондентів сказали, що стикалися з дискримінацією з боку пацієнтів за останній рік.

Також відомство повідомило, що расизм був найпоширенішою формою дискримінації, але в 2019 році був зафіксований найвищий рівень повідомлень про сексизм і прояви нетерпимості до релігії та сексуальності.

«Створення здорової, інклюзивної культури має першочергове значення для надання допомоги, яку очікують пацієнти. Не припустимо, щоб наші співробітники піддавалися будь-якій формі дискримінації з боку пацієнтів або громадськості на роботі», — сказала директорка з питань персоналу Прерана Іссар.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: