Меню & пошук

Журналіст Vice відправив на інтерв’ю на телебаченні своїх двійників. Але ніхто цього не помітив

Журналіст Vice відправив на інтерв’ю на телебаченні своїх двійників. Але ніхто цього не помітив

Також він відкрив фейковий ресторан і видавав себе за італійського дизайнера


[ads-pc-2]

Журналіст Vice Уба Батлер відправив людей, схожих на нього на інтерв’ю на телебачення і радіо. Але підміни ніхто з журналістів не помітив, пише Vice.

Раніше він відкрив фейковий ресторан, який опинився в топі серед лондонських закладів за версією TripAdvisor, а також створив фейковий італійський бренд одягу, з яким зміг потрапити на Paris Fashion Week.

Після цього його почали часто запрошувати на телебачення і радіо, проте Уба каже, що стомився від однакових запитань журналістів. Тому він вирішив провести експеримент і відправити фейкові версії себе на інтерв’ю по всьому світу.

Для цього він знайшов людей, які були хоча б трохи схожими на нього, зробили схожі зачіски, пофарбували волосся у білий колір та були готові брехати на телебаченні, розповідаючи про його фейкові проекти.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @oobahs

Перший «двійник» Батлера давав коментар журналістам телеканалу BBC One, проте сюжет так і не з’явився в ефірі. За словами журналістів, розмова виявилася нецікавою, тому її вирішити не оприлюднювати.

Другий фейковий Батлер спілкувався з журналістами BBC Radio 5 Live – розмова вийшла в ефір, а на радіо не помітили, що герой їхнього інтерв’ю зовсім не той, за кого себе видає.

Також фейкове інтерв’ю показали на індійському каналі WION, болгарському NOVA, а ще один двійник виступив в ефірі австралійського ранкового шоу Breakfast Sunrise. Фейковий Батлер, який мав виступити на BBC RADIO 2 навіть зміг пройти систему безпеки, щоб потрапити в офіс компанії. А його норвезький двійник отримав премію DRUM Online Media Awards в номінації найкращого творця контенту року.

Фото: oobahs

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: