Меню & пошук

В американському Burger King 14 лютого можна буде обміняти фото й листи колишніх на бургери

В американському Burger King 14 лютого можна буде обміняти фото й листи колишніх на бургери

Також можна буде принести іграшки та одяг, подаровані колишніми.


[ads-pc-2]

У ресторанах швидкого харчування мережі Burger King 14 лютого можна буде обміняти фото, листи, одяг і м’які іграшки колишніх дівчат і хлопців на фірмові бургери воппери − повідомила пресслужба компанії.

Акція присвячена прем’єрі фільму «Хижі Пташки (та фантастична Харлі Квін)». За сюжетом, антигероїня Харлі Квін розлучається з Джокером і відправляється у вільне плавання.

Відвідувачі Burger King у Нью-Йорку, Сан-Франциско, Лос-Анджелесі й Бостоні зможуть вкинути роздруковане фото колишнього партнера в спеціальну Breakup Box («Коробку розлучень»), а в Нью-Йорку також можна буде принести листи, іграшки й одяг, подаровані партнерами.

В обмін на це відвідувачі отримають воппер («whopper» − гамбургер із засмаженою на грилі яловичою котлетою, булочками з кунжутом, майонезом, листям салату, помідором, цибулею й солоними огірками).

В Україні показ фільму «Хижі Пташки (та фантастична Харлі Квін)» триватиме з 6 по 26 лютого 2020 року.

За сюжетом фільму, «Хижі Пташки» (так називається команда, яку після розлучення з Джокером зібрала Харлі Квін) починають боротьбу з босом кримінального світу Готема, бізнесменом Романом Сіонісом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: