Меню & пошук

У Лондоні відкривається Музей вагін

У Лондоні відкривається Музей вагін

Перша виставка буде присвячена міфам довкола піхв


[ads-pc-2]

У лондонському районі Камден відкриється Музей вагін. Перша виставка запрацює 16 листопада. Але сам музей буде доступним відвідувачам вже з 5 жовтня, пише Evening Standard.

Перша виставка під назвою MUFF Busters буде присвячена міфам, що стосуються жіночих статевих органів.

Окрім виставок, у новому музеї буде програма заходів, семінарів та показів фільмів, які сприятимуть зняттю стигми довкола розмов про піхву та вульву. Також разом з експертами можна буде обговорити такі теми, як згода, контрацепція, психічне здоров’я та сексуальність.

Проект розпочався 2017 року, після того як режисерка Флоренс Шехтер з’ясувала, що у світі існує чимало музеїв, присвячених пенісам, однак жодного – вагіні. Вона вирішила виправити цю несправедливість. Спочатку Шехтер влаштовувала тимчасові експозиції та виставки. Згодом за допомогою краудфандингу зібрала потрібну суму й відкрила перший у світі фізичний музей, присвячений піхвам.

«Це частина тіла, про яку теж потрібно говорити. Там відбуваються неймовірні процеси, про які мільйони людей не здогадуються протягом життя. Через те, що просто бояться порушувати цю тему. Досить її стигматизувати», – заявила Шехтер.

Музей також підтримуватиме проєкти інклюзивної та сексуальної освіти й співпрацюватиме з медичними працівниками для надання кращих послуг для транс- та інтерсексуальних громад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: