Меню & пошук

У космосі помітили новий об’єкт. Вчені з Гарварду кажуть, що він може бути іншопланетним

У космосі помітили новий об’єкт. Вчені з Гарварду кажуть, що він може бути іншопланетним

Дослідники припускають, що його могли навмисно запустити, аби досліджувати Землю


[ads-pc-2]

Минулого року вчені помітили у Сонячній системі новий об’єкт, що за формою нагадує сигару. Зараз дослідники з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики припускають, що об’єкт штучно створений і «відправлений до Землі іншопланетною цивілізацією». Про це пише CNN з посиланням на наукову статтю.  

Цей космічний об’єкт назвали Oumuamua. Вперше його помітили в жовтні 2017 року, і з того часу вчені намагалися пояснити його незвичні особливості та встановити походження. Його називали кометою, астероїдом, а тепер міжзоряним об’єктом. А вчені Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики кажуть, що Oumuamua може бути штучно створеним.

«Oumuamua може бути зондом, навмисно відправленим на Землю іншопланетною цивілізацією», – йдеться у статті.

Теорія вчених заснована на тому, що цей об’єкт непередбачувано прискорився, поки рухався Сонячною системою та вийшов з неї у січні 2018 року. У статті вчені припускають, що Oumuamua може бути частиною або уламком більш технологічно досконалого обладнання. А його рух забезпечує сонячна радіація. Також астрофізики припускають, що незвично висока швидкість і траєкторія об’єкта можуть бути результатом того, що він більше не керований.

Фото: Flickr

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: