Меню & пошук

Творців «Гри престолів» «придбав» Netflix

Творців «Гри престолів» «придбав» Netflix

Сервіс віддав за шоу-раннерів $200 млн.


[ads-pc-2]

Стрімінговий сервіс Netflix підписав багаторічний контракт з творцями «Гри престолів» Девідом Беніоффом і Деном Вайссом. Сума угоди – $ 200 млн, пише Hollywood Reporter.

У рамках угоди, Беніофф та Вайс покинуть HBO та створять нові проекти для потокового гіганта.

«Вони – це творча сила, яка радує публіку по всьому світу своїми епічними розповідями. Ми не можемо дочекатися, аби побачити їхні наступні шоу», – заявив Тед Сарандос, керівник Netflix, у своїй заяві.

Беніофф і Вайс у своєму спільному зверненню додали: з очільниками Netflix знайшли спільну мову, цінності та переконання. Шоу-раннери вважають: «Netflix створив щось вражаюче та безпрецедентне, тому ми маємо за честь приєднатися до них».

В НВО їм пообіцяли, що додадуть їхні імена як виконавчих продюсерів до будь-яких приквелів «Game of Thrones». Не зважаючи на те, що Беніофф і Вайс відмовилися брати участь у цих проектах, які наразі розробляються або перебувають на пілотному етапі.

За шоу-раннерів увесь липень на переговорах змагалася низка компаній: Disney, Amazon, Comcast та Apple. Однак, дует зосередився на співпраці з Netflix.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: