Меню & пошук

Літня Школа IBS: як створити власний бізнес-проект?

Літня Школа IBS: як створити власний бізнес-проект?

[ads-pc-2]

Photoooo

Літня Школа IBS – чудова можливість для усіх охочих дізнатись більше про бізнес та його створення.

Протягом 11-16 липня на Літній Школі IBS провідні спеціалісти та успішні підприємці нашої країни розкажуть про усі нюанси у світі бізнесу, зруйнують стереотипи та відкриють у Вас нові бачення підприємницької діяльності. Окрім теоретичного матеріалу, запрошені лектори та спікери-практики проведуть багато практичних занять, ділитимуться власним досвідом створення проектів та розкажуть реальні історії успіху.

Крім цього, разом із Олександром Паньковецьким, засновником EAT-IT Detox, Ви дізнаєтесь про сучасні тенденції у світі бізнесу, а саме про ринок стартапів та їх розвиток в Україні. Засновник агентства «Hashtag» – Андрій Гонковський, – розповість про те, як необхідно просувати свої товари та послуги у соціальних мережах. Тему інтернет-маркетингу підхопить Дмитро Чайковський, який на Ваших очах «роздягне» будь-який сайт на вибір слухачів, вкаже на усі його вади та можливий потенціал. На питання, як створити працелюбну та ефективну команду відповість співзасновник TEDx KNEU Василь Григорович. Про шляхи залучення коштів для власних проектів детальніше розповість координатор проектів української краудфандингової платформи «Big Idea». І це далеко не весь список спікерів, які ділитимуться своїм досвідом та розбиратимуть практичні кейси!

Ви зможете зрозуміти як створювати маркетинг- та бізнес-плани, як раціонально використовувати свій час та як підібрати професійну команду, отримаєте безліч нових бізнес-контактів та незабутньо проведете час у колі однодумців.

Наприкінці школи Ви тестуватимете свою бізнес-ідею, втіливши її в власному проекті.

Бізнес-проекти IBS об’єднують учасників зі всієї країни, що свідчить про високий рівень зацікавленості та інформативності занять. Щоразу все більше студентів, молодих підприємців та бізнесменів стають учасниками наших проектів для того, щоб рухатись вперед, розвиватись та знаходити свіжі ідеї для реалізації власної справи.

Випускники попередніх шкіл IBS зараз активно застосовують отриманий багаж знань на практиці. Вони завітають на Літню школу, щоб поділитись своїми досягненнями та дати змістовні відповіді на питання учасників.

Літня Школа IBS – це прогресивна молодь з усієї країни, незабутні 6 днів воркшопів, мотивуючі бізнес-тренери та спікери-практики, драйвова розважальна програма. Крім цього, всі учасники отримають велику кількість позитивних емоцій та незабутніх вражень від процесу навчання, знайдуть справжніх друзів та з користю проведуть час.

Літня Школа IBS – вдалий старт твого бізнесу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: