Меню & пошук

Створили калькулятор, що вираховує кількість «втрачених» книг через соцмережі

Створили калькулятор, що вираховує кількість «втрачених» книг через соцмережі

Також може розрахувати альтернативні активності соціальним мережам


На сайті omnicalculator.com запрацював калькулятор, що переводить втрачений час у соцмережах у прочитані книжки. Крім того, алгоритми рахують, скільки фільмів користувачі могли б переглянути або скільки б додатково заробили, якби цей час перевели в підробіток.

«2015 року автори дослідження Deloitte встановили, що американці перевіряють свої смартфони 8 мільярдів разів на день. Ми можемо уявити, що до 2017 року ця кількість значно зросла. Адже смартфони – це перше, на що ми дивимося вранці», – пояснили причини створення мережі калькуляторів творці проєкту.

Калькулятор, що рахує кількість втрачених книжок, називається Social Media Time Alternatives. Він аналізує кілька показників (які користувач вводить власноруч): кількість перевірок соцмереж за годину, середній час, витрачений на кожен сеанс, середня кількість сторінок (за замовчуванням – 240), а також швидкість читання.

Потім алгоритм видає результат – кількість книжок, які користувач встигне прочитати, якщо не переглядатиме соціальні мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: