Меню & пошук

Словник Мерріам-Вебстер обрав слово року − небінарний займенник «вони» («they»)

Словник Мерріам-Вебстер обрав слово року − небінарний займенник «вони» («they»)

Пошуки цього слова зросли на 313% за 2019 рік


[ads-pc-2]

Займенник «вони» («they») на позначення небінарних людей став словом року згідно з американським словником Мерріам-Вебстер. Пошуки цього терміна зросли на 313% за цей рік. Небінарні люди – ті, хто не хочуть визначати ані свою стать, ані гендерну роль; ці люди вважають, що особистість не поділяється на жінок чи чоловіків. 

Словник зазначив, що пошукові запити слова досягали піку після трьох подій. По-перше, появи на подіумах Тижня моди в Парижі  моделі-трансгендера Осло Грейс. По-друге, заяви конгресменки США Праміли Джаяпал про те, що її дитина не відносить себе до чоловічої або жіночої статі. По-третє,  святкування в багатьох країнах світу місяця ЛГБТК+ в червні.

Емілі Брюстер, старший редактор Мерріам-Вебстер, сказала: «Займенники є одними з найчастіше використовуваних слів мови, і, як і інші поширені слова, вони, як правило, ігноруються користувачами словника. Але за останній рік або близько того, оскільки люди все частіше стикаються з використанням (цього слова) на позначення небінарних людей, ми спостерігаємо різке зростання пошуків «вони».

Нещодавно онлайн-словник Dictionary.com обрав власне слово року. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: