Меню & пошук

У Нідерландах вуличні попільнички перетворили на станції для зарядки електровелосипедів

У Нідерландах вуличні попільнички перетворили на станції для зарядки електровелосипедів

Вони можуть заряджати два електровелосипеди одночасно.


[ads-pc-2]

У Нідерландах старі вуличні стовпчики з попільничками перетворили на станції для зарядки електровелосипедів, повідомляє Fast Company. 

Куріння на вокзалах та інших зупинках транспорту в країні заборонили у жовтні минулого року. Залізниця ProRail вирішила зберегти та переобладнати 300 стовпів-попільничок на станції зарядки електровелосипедів. Це пілотний проєкт, який реалізувала компанія Lightwell. 

«Ми розробили кілька дизайнів і вирішили, що можемо відновити оригінальний продукт майже повністю… зберігаючи культовий дизайн», — каже Флоріан Меш, промисловий дизайнер Lightwell.

Естетично стовпи майже не змінилися.  Але функціонально тепер вони можуть заряджати два електровелосипеди одночасно. Скористатися ними можна безкоштовно. 

Для повної зарядки електровелосипеда зазвичай потрібно від двох до шести годин. Дизайнери Lightwell вважають, що нові зарядні станції стануть зручним варіантом  підзарядки велосипеда перед поїздкою від станції на роботу. 

Електровелосипеди досить популярні у Нідерландах, де станом на 2018 рік кожні два з п’яти проданих велосипедів були електричні.

Поки ProRail встановила дві станції для зарядки електровелосипедів у межах пілотного тесту. 

Раніше у парках Нідерландів встановили одномісні офіси. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: