Меню & пошук

Руперт Грінт розповів, що перестав дивитися фільми про Гаррі Поттера після перших трьох частин

Руперт Грінт розповів, що перестав дивитися фільми про Гаррі Поттера після перших трьох частин

Грінт зазначив, що у майбутньому швидше за все подивиться всі частини, адже у нього народилася донька.


[ads-pc-2]

32-річний британський актор Руперт Грінт, який зіграв Рона Візлі, розповів в інтерв’ю Variety, що  перестав дивитися фільми про Гаррі Поттера після перших трьох частин:  «Гаррі Поттер і філософський камінь», «Гаррі Поттер і таємна кімната», «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану». Всього вийшло вісім фільмів, знятих за семи книгами Джоан Роулінг.

Після цієї несподіваної заяви актор зазначив, що в майбутньому може подивитися всі частини франшизи, в яких грав протягом багатьох років, тому що у травні 2020 року у нього народилася донька.

«Тепер, коли у мене є дочка, мені, мабуть, доведеться подивитися їх [фільми про Гаррі Поттера] разом з нею», — сказав актор.

Крім цього, Грінт прокоментував новини про створення нового серіалу по всесвіту Гаррі Поттера HBO Max. Зараз проєкт знаходиться на стадії розробки. Грінт зазначив, що не планує брати участь у цьому серіалі. 

За словами актора, йому не подобається ідея можливого продовження пригод трійці головних героїв (Гаррі, Рон, Герміона) з книжкової серії. Руперт додав, що бачив подібні п’єси, і вони здалися йому «дивними».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: