Меню & пошук

#NatureIsSpeaking: голівудські зірки озвучили природу

#NatureIsSpeaking: голівудські зірки озвучили природу

[ads-pc-2]

natureisspeaking

Найвідоміші голівудські актори озвучили серію короткометражних фільмів в рамках проекту Nature is speaking, який присвячений природі. Головною метою відеопроекту є привернення уваги до проблем навколишнього середовища: як йдеться в одному з фільмів, “природа нас не потребує, а ми її – так”.

Серед зірок, які погодились озвучити відео – Джулія Робертс, Кевін Спейсі, Гаррісон Форд, Едвард Нортон та інші відомі актори. Кампанію запустив вашингтонський фонд допомоги природі Conservation International. Відеоролики з видовищними кадрами дикої природи та екологічних катастроф зняв Лі Клоу (кампанія Think Different корпорації Apple). Джулія Робертс прочитала закадровий текст від імені “матері природи”, Харрісон Форд озвучив океан, Кевін Спейсі – тропічний ліс, Едвард Нортон – землю, Пенелопа Круз – питну воду. «Ви поводитеся зі мною, як з брудом», – каже Нортон від імені землі. «Коли вода закінчиться, ви зробите заради неї що завгодно», – нагадує Пенелопа Круз.

Джулія Робертс – Мати Природа

 

Кевін Спейсі – Тропічний ліс

 

Гаррісон Форд – Океан

 

Едварт Нортон – Земля

 

Пенелопа Крус – Питна вода

Ще одним цікавим моментом кампанії є спонсорство від Hewlett-Packard: компанія зобов’язалась переказати по $1 за кожне вживання хештегу #NatureIsSpeaking в соціальних мережах – навіть у тому випадку, якщо сума складе мільйон доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: