Меню & пошук

З’явився сайт, на якому можна послухати звуки лісів з різних країн

З’явився сайт, на якому можна послухати звуки лісів з різних країн

Усі охочі можуть доповнити мапу своїми аудіо.


[ads-pc-2]

Британська організація Wild Rumpus, що проводить фестивалі Timber Festival на відкритому повітрі, запустила сайт Sounds of the Forest, на якому можна послухати, як звучать ліси по всьому світу.

Ідея створити інтерактивну мапу звучання лісів виникла в організаторів після скасування всіх заходів організації через пандемію. Звукова мапа складається з однохвилинних матеріалів з усього світу, пише CNN. 

«Коли в березні були введені обмеження на пересування і збори через пандемію, ми зрозуміли, що нам потрібно знайти інший спосіб допомогти людям об’єднатися з природою і надихнутися нею», — сказала Сара Берд, директорка Wild Rumpus.

Усі охочі можуть доповнити мапу своїми аудіо: для цього потрібно натиснути Contribue у верхній частині сайту і заповнити форму.

«Таке відчуття, що у проєкту ще дуже великий потенціал для подальшого зростання», — сказала Берд. «Люди постійно приходять до нас з ідеями про різні способи використання мапи. Деякі вчителі вважають, що це буде чудовий спосіб зацікавити дітей вивчати географію, природознавство і засоби масової інформації».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: