Меню & пошук

Пол Маккартні видасть 900-сторінкову ліричну автобіографію

Пол Маккартні видасть 900-сторінкову ліричну автобіографію

Книги розкажуть про обставини створення творів, а також нинішній погляд Маккартні на творчість.


[ads-pc-2]

Пол Маккартні опублікує ліричну автобіографію на 900 сторінок. Про це повідомив The Guardian. У двох томах книги з’являться тексти 154 пісень і фрагменти з інтерв’ю музиканта з поетом Полом Малдуном. 

«The Lyrics» («Тексти») вийдуть у Великобританії 2 листопада 2021 року. Книги представлять, як зазначив видавець Аллен Лейн, «калейдоскопічний, а не хронологічний звіт» про життя учасника легендарного гурту The Beatles.

У автобіографію увійдуть не тільки зрілі твори музиканта, але і його ранні композиції, написані у віці 14 років. Видання розповість про обставини створення творів, а також нинішній погляд Маккартні на творчість.

«Частіше, ніж я можу порахувати, мене запитували, чи не напишу я автобіографію, але час ніколи не підходив. Єдине, що мені завжди вдавалося робити, будь то вдома чи в дорозі, — це писати нові пісні », — розповів Маккартні.

Артист назвав свої пісні аналогом власного щоденника — саме до них звертається музикант, щоб згадати події зі свого минулого. «Ці пісні охоплюють все моє життя», — пояснив Маккартні.

«Сер Пол і я регулярно зустрічалися протягом п’яти років на 2-3-годинних сеансах, під час яких ми дуже інтенсивно обговорювали передісторію пів дюжини пісень. Дивним чином наш процес наслідував денним сеансам, які він проводив з Джоном Ленноном, коли вони писали для The Beatles», — описав процес роботи над книгою Малдун.

До видання також увійдуть матеріали з особистого архіву артиста, зокрема, раніше не опубліковані чернетки, листи і фотографії.

У грудні минулого року Пол Маккартні випустив новий альбом «McCartney III».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: