Меню & пошук

Паризьку мерію оштрафували через призначення на керівні посади 69% жінок

Паризьку мерію оштрафували через призначення на керівні посади 69% жінок

На 90 тисяч євро.


[ads-pc-2]

Паризьку мерію оштрафували за порушення правил гендерної рівності, пише газета Le Monde. Через відсутність гендерно збалансованого просування по службі між чоловіками й жінками міська влада повинна виплатити 90 000 євро.

У 2018 році на вищі керівні посади у мерії призначили одинадцять жінок і тільки п’ять чоловіків, тобто 69% усіх призначень обійняли жінки.

«Цей дуже високий показник значною мірою сприяє фемінізації посад у вищому керівництві й менеджменті», — вважає Міністерство державної служби у своєму щорічному огляді збалансованої системи призначень, введеної у 2013 році. «Однак це не відповідає показнику в 40%, встановленому для обох статей», — додає міністерство. 

У майбутньому мерія планує досягти кращого балансу у своєму штаті співробітників. Метою є, зокрема, збільшення частки жінок у професіях, які традиційно виконують чоловіки. Крім цього, мерія намагається скоротити розрив в оплаті праці. Серед державних посад жінки як і раніше заробляють на 6% менше своїх колег-чоловіків. План «інклюзивний паризький роботодавець» мають запустити у першому кварталі 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: