Меню & пошук

Онлайн-терапія допомагає боротися з депресією − дослідження

Онлайн-терапія допомагає боротися з депресією − дослідження

Аналіз кількох десятків досліджень депресії, показав, що терапія онлайн діє


[ads-pc-2]

Самостійна терапія за допомогою онлайн-інструментів допомагає зменшиити симптоми депресії. Це показало дослідження, опубліковане в Journal of Medical Internet Research, для якого вчені проаналізували 21 роботу на тему онлайн-терапії депресії.

Дослідники проаналізували ефективність додатків та онлайн-платформ, що створені на основі когнітивно-поведінкової терапії.

«Люди починають краще почувати себе, коли отримують хоча б якесь керівництво до дій. І такий вид терапії може бути особливо корисним у ситуаціях, коли терапія віч-на-віч неможлива з фінансових або інших причин», − каже автор наукової роботи доктор Лоренцо Лоренцо-Луасес.

Співавторка дослідження докторка Абігайль Сан каже, що інша перевага онлайн-терапії в тому, що вона може проводитися постійно, на відміну від приватної терапії, яка відбувається лише під час заздалегідь призначених зустрічей.

У коментарі Independent вона додає, що не варто думати, що онлайн-терапія підходить для всіх і допомагає кожній людині з депресією.

Лоренцо-Луасес підсумовує, що онлайн-терапія дійсно допомагає під час легкої, помірної та сильної депресії, проте все одно антидепресанти та терапія з психотерапевтом залишаються ефективнішими.

Inspired збирав онлайн-інструменти, що можуть допомогти розібратися в собі та зменшити вияви депресії і тривоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: