Меню & пошук

На Pepsi, Coca-Cola й інші великі компанії подали до суду: їх звинувачують у брехні про переробку пластику

На Pepsi, Coca-Cola й інші великі компанії подали до суду: їх звинувачують у брехні про переробку пластику

Їхні пляшки та упаковки щодня потрапляють до океану.


[ads-pc-2]

Екологічна організація з Каліфорнії Earth Island Institute подала до суду на 10 транснаціональних компаній, включаючи PepsiCo, The Coca-Cola Company, Nestlé, Danone і The Procter & Gamble Company. Як повідомляє Vice, їх звинувачують у поширенні хибних свідчень: компанії стверджували, що їхній пластик піддається переробці.

Представники Earth Island Institute називають компанії головними пластиковими забруднювачами світу, чиї пляшки й упаковки щодня потрапляють до Світового океану. За підрахунками екологів, щороку ці десять компаній (Coca-Cola, Pepsi, Nestlé, Clorox, Crystal Geyser, Mars, Danone, Mondelez International, Colgate-Palmolive, Procter & Gamble) відповідають за викид від 8 до 20 мільйонів тонн пластику.

«До 2050 року в океані буде більше пластику, ніж риби», − йдеться в повідомленні організації.

Головна мета екоактивістів − змусити компанії прибрати наслідки забруднення за власні кошти, а також заборонити їм називати свою продукцію перероблюваною, коли насправді її ніхто не перероблює.

«Ці компанії повинні нести відповідальність за забруднення нашої екосистеми пластиком, − сказав Девіл Філліпс, директор Earth Island Institute. − Вони чудово знають, що ці матеріали не піддаються переробці, але однаково пишуть на етикетках, що їх можна перероблювати, імітуючи турботу».

Активісти вважають звинувачені компанії найбільшими забруднювачами, оскільки саме їхню продукцію найчастіше знаходили волонтери, прибираючи сміття з пляжів.

З усіх десяти компанії коментар поки дали лише в Coca-Cola. Представник компанії повідомив, що вони борються з пластиковим забрудненням:

«Американські компанії з виробництва напоїв уже намагаються вирішити цю проблему, скорочуючи використання нового пластику й інвестуючи в збір наших пляшок, а також співпрацюючи з представниками закону й консультантами для досягнення значних політичних цілей».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: