Меню & пошук

Apple навмисне уповільнювала роботу старих моделей iPhone. За це її зобов’язали сплатити $500 мільйонів

Apple навмисне уповільнювала роботу старих моделей iPhone. За це її зобов’язали сплатити $500 мільйонів

Кожному, хто судився з компанією, виплатять по $25.


[ads-pc-2]

Apple виплатить до $500 мільйонів штрафу власникам iPhone, які подали до суду позови через те, що компанія навмисне знижує продуктивність старих моделей телефонів. Про це повідомляє Reuters.

Позови проти компанії подали власники моделей iPhone 6, 6s, 7, а також SE. Вони переконані, що після оновлення програмного забезпечення їхні телефони почали гірше працювати. На їхню думку, це робилося для того, щоб користувачі купували нові телефони.

Сумарний обсяг виплат Apple складе не менше $310 мільйонів, але не більше $500 мільйонів. Кожному позивачеві компанія виплатить $25 компенсації. Утім ця сума може змінитися залежно від того, скільки пристроїв потраплять під урегулювання.

2017-ого року користувачі iPhone почали помічати, що продуктивність смартфонів погіршується після оновлень операційної системи. Apple повідомила, що в такий спосіб хотіла запобігти можливому відключенню пристроїв, які з часом перестають відповідати вимогам системи. Крім того, представники компанії стверджують, що проблеми з роботою пристроїв могли виникнути через температурні зміни й тривале користування.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: