Меню & пошук

Молоді люди найбільш самотні серед усіх вікових груп – дослідження

Молоді люди найбільш самотні серед усіх вікових груп – дослідження

Що показали результати експерименту з самотності


[ads-pc-2]

Люди віком 16-24 років почувають себе найбільш самотніми серед всіх вікових груп, показало дослідження BBC Loneliness Experiment.

У цьому опитуванні взяли участь 55 тисяч людей.

Результати дослідження показали, що 40% молодих людей до 24 років часто або дуже часто почуваються самотніми. А на противагу уявленню про самотність літніх людей, лише 27% тих, кому за 75, відчувають самотність.

Проте дослідники пов’язують це не з сучасним стилем життя, а з віком, адже саме в цей життєвий період люди закінчують школи та університети, починають жити окремо від батьків, зосереджуються на роботі та можуть віддалятися від друзів.

Виявилося, що люди, які почуваються самотніми не користуються соцмережами більше або менше, проте вони мають більше друзів, з якими знайомі лише онлайн, а не в реальному житті.

Також результати показали, що 41% опитаних вважають, що самотність може бути позитивною. Проте люди, які вважають себе самотніми, частіше повідомляли про проблеми зі здоров’ям, а психологи пов’язують хронічну самотність з ризиком розвитку депресії.

Люди відчувають сором за свою самотність, і переважно це стосується жінок. Дослідження показало, що з віком відчуття сорому за самотність збільшується.

Також з’ясували, що самотні люди більше схильні до емпатії.

Фото: unsplash

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: