Меню & пошук

Лекції від редакторів і журналістів The Wall Street Journal, Los Angeles Times, AdMe.ru, Esquire

Лекції від редакторів і журналістів The Wall Street Journal, Los Angeles Times, AdMe.ru, Esquire

[ads-pc-2]

1

Головні редактори та журналісти The Wall Street Journal, Los Angeles Times, AdMe.ru, Look At Media (The Village, Fur Fur, Look At Me), Esquire, Kyiv Post, Meduza проведуть лекції в Києві з 26 лютого по 1 березня 2015 року.

Програма розрахована на 4 дні занять з 9.00 до 21.00. Випускники пройдуть стажування у викладачів та відвідають медіацентри Європейського Союзу, студії телеканалу “Дождь” та шоу “Вечерний Ургант”.

Лекторій Вільної школи журналістики присвячений створенню медіа, продюсуванню та письменницькій майстерності.

Лекції проведуть продюсер “Вечерний Ургант” Андрій Савельев, журналіст Валерій Панюшкін, телеведучий Віталій Портніков, радіоведучий Матвей Ганапольський, режисер Юрій Макаров, екс-головний редактор Lenta.ru Галина Тимченко.

2

Відомий журналіст, телеведучий Валерій Панюшкін

3

Головний редактор популярного сайту AdMe.ru Ксенія Лукічева розповість про секрети успіху

4

Отримайте диплом школи та пройдіть стажування у викладачів. Працевлаштування та робота на фрілансі 

В програмі багато практики з digital технологій для медіа та IT проектів. Практичні семінари з маркетингу контентних проектів проведуть Віктор Саксон (Harper’s Bazzar, Harvard Business Review, National Geographic) та Ельдар Нагорний (Depositphotos).

Письменницій майстерності навчатимуть письемнник та сценарист Антон Фрідлянд, авторка книги “Писати легко” Ольга Соломатіна, копірайтер Еліна Слободянюк, одна з кращих репортажників Олеся Герасименко, команда сценаристів ток-шоу “Зважені та щасливі”.

Для навчання ознайомтесь з розкладом та зареєструйтесь на сайті школи. Вартість навчання складає 1600 гривень за весь курс, стажування, необхідні освітні матеріали.

Курс складається з 28 занять протягом 4 днів. Новий лекторій – одинадцята програма школи. На минулих лекторіях виступали журналісти та редактори The New York Times, телеканалу “Дождь”, порталу Slon.ru, журналу National Geographic.

Відгуки випускників та викладачів

Контакти кураторів:

044 362 28 36

067 508 68 58

info@journalism.org.ua

www.journalism.org.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: