Меню & пошук

Коти прив’язуються до господарів так само, як собаки

Коти прив’язуються до господарів так само, як собаки

Їм небайдуже на господарів


[ads-pc-2]

Нове дослідження вчених Орегонського університету показало, що коти прив’язуються до своїх господарів так само, як і собаки, пише The Cut.

Дослідники провели експеримент і спостерігали за поведінкою 70 кошенят віком від трьох до восьми місяців. Разом з господарями їх завели в кімнату на дві хвилини, потім розділили на такий самий час. Коли кошенят знову повернули до господарів, реакція 64% з них показала доволі сильну прив’язаність до своїх власників.

Решта 36% кошенят мали «невиразну прив’язаність» до господарів.

Загалом експеримент показав, що попри поширене уявлення, насправді коти небайдужі до людей. Вони прив’язуються так само, як собаки.

Експерименти з котами, які були на рік старшими, показав приблизно такі самі результати. Це говорить про те, що з віком у котім не зникає прив’язаність до господарів.

Коли, які мають прив’язаність, вітають господарів після їх тимчасової відсутності, дивляться на них для відчуття безпеки. 

Коти також відчувають настрій господарів через їх поведінку та наслідують її. Наприклад, якщо господар у стресі і демонструє, кіт може поводитися відповідно, а коли господар спокійний, кіт теж почуватиметься спокійно.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: