Меню & пошук

Італійська область Абруццо запровадила безкоштовний Open Day, щоб привабити туристів

Італійська область Абруццо запровадила безкоштовний Open Day, щоб привабити туристів

[ads-pc-2]

e339ac72875a4a2115d87fd6f4cd899a

Італійська область Абруццо, яка користується меншою популярністю серед туристів порівняно з іншими регіонами Італії, вирішила виправити своє положення в рейтингу і запроваджує безкоштовний Open Day.

Влада регіону придумала спеціальне свято під назвою Abruzzo Open Day, який планується проводити раз на рік, і протягом якого всі міста й райони Абруццо вітатимуть гостей безліччю цікавих ініціатив – історичних, культурних, гастрономічних – і все це абсолютно безкоштовно.

“Ми плануємо організовувати День відкритих дверей щорічно протягом 10 найближчих років, аби продемонструвати туристам унікальну красу та гостинність нашого регіону”, – сказав губернатор Абруццо, Лучано Д’Альфонсо. Губернатор розраховує, що проект зробить Абруццо значно популярнішим серед туристів і це призведе до збільшення обласного ВВП на 2%.

Область, розташована на схід від Риму, оточена горами з одного боку та Адріатичним морем з іншого, пережила руйнівний землетрус 2009 року, який завдав сильних руйнувань столиці краю, місті Д’Аквіла.

abruzzo-map

Фото: Massimo Konti

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: