Меню & пошук

Італійська область Абруццо запровадила безкоштовний Open Day, щоб привабити туристів

Італійська область Абруццо запровадила безкоштовний Open Day, щоб привабити туристів

e339ac72875a4a2115d87fd6f4cd899a

Італійська область Абруццо, яка користується меншою популярністю серед туристів порівняно з іншими регіонами Італії, вирішила виправити своє положення в рейтингу і запроваджує безкоштовний Open Day.

Влада регіону придумала спеціальне свято під назвою Abruzzo Open Day, який планується проводити раз на рік, і протягом якого всі міста й райони Абруццо вітатимуть гостей безліччю цікавих ініціатив – історичних, культурних, гастрономічних – і все це абсолютно безкоштовно.

“Ми плануємо організовувати День відкритих дверей щорічно протягом 10 найближчих років, аби продемонструвати туристам унікальну красу та гостинність нашого регіону”, – сказав губернатор Абруццо, Лучано Д’Альфонсо. Губернатор розраховує, що проект зробить Абруццо значно популярнішим серед туристів і це призведе до збільшення обласного ВВП на 2%.

Область, розташована на схід від Риму, оточена горами з одного боку та Адріатичним морем з іншого, пережила руйнівний землетрус 2009 року, який завдав сильних руйнувань столиці краю, місті Д’Аквіла.

abruzzo-map

Фото: Massimo Konti

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: