Меню & пошук

Компанія Unilever тестує 4-денний робочий тиждень у Новій Зеландії

Компанія Unilever тестує 4-денний робочий тиждень у Новій Зеландії

Через 12 місяців Unilever оцінить результати.


[ads-pc-2]

Компанія Unilever тестує чотириденний робочий тиждень у Новій Зеландії, пише The Guardian. 81 співробітник офісів компанії буде отримувати зарплату за п’ять днів, але працюватиме чотири протягом 12-місячного експерименту.

Виконавчий директор Unilever у Новій Зеландії Нік Бенгс сказав, що мета експерименту — змінити спосіб виконання роботи, а не перерозподілити кількість робочих годин.

«Ми не хочемо, щоб у нашої команди були дійсно довгі дні, але хочемо, щоб вони вносили суттєві зміни в методи своєї роботи», — сказав він.

Через 12 місяців Unilever оцінить результати і розгляне, як ця схема може працювати для 155 000 співробітників по всьому світу.

У Новій Зеландії немає виробництва, і весь персонал Unilever займається продажами, логістикою і маркетингом.

«Це багато в чому експеримент. Ми не брали на себе жодних зобов’язань понад 12 місяців і за межами Нової Зеландії. Але ми думаємо, що за цей час зможемо навчитися чогось», — додав Бенгс.

Цього року прем’єр міністерка Джасінда Ардерн закликала компанії розглянути можливість введення чотириденних робочих тижнів, щоб надати співробітникам гнучкість в умовах пандемії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: