Меню & пошук

Книжка про кролика-гея встановлює рекорд з продажів на Amazon

Книжка про кролика-гея встановлює рекорд з продажів на Amazon

Автори телешоу Last Week Tonight написали книжку про кролика-гея, аби роздратувати віце-президента США


[ads-pc-2]

Книжка про кролика-гея «Один день з життя Марлона Бандо» за три дні була продана накладом 180 тисяч і стала однією з найпопулярніших на Amazon.

Її презентував телеведучий та комік Джон Олівер у телешоу Last Week Tonight, пише Хмарочос. Книжку написали та видали автори шоу.

Вона має схожу обкладинку і таку саму назву, як і книжка родини віце-президента США Майка Пенса. У ній розповідається про кролика-гея, який зустрічає іншого кролика і закохується в нього. Проте їхнім стосункам намагається перешкодити злий жук, який нагадує Майка Пенса.

Майк Пенс відомий своїми консервативними поглядами з приводу геїв і служби жінок в армії. У нього є домашній улюбленець – кролик, якого звати Марлон Брандо. Родина Пенса збиралася видати про нього книжку «Один день з життя Марлона Бандо». Автори телешоу Last Week Tonight вирішили написати книжку про кролика-гея з такою самою назвою та розпочати її продажі в один день з книжкою родини Пенса.

Джон Олівер у телешоу закликав купити книжку про кролика-гея хоча б для того, щоб роздратувати Майка Пенса. Гроші, отримані від її продажу, підуть у благодійні фонди, які допомагають ЛГБТ-спільноті.

Фото: Amazon

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: