Меню & пошук

Стажування журналістів у Москві (телеканал «Дождь») та Дубаї (Dubai Media City)

Стажування журналістів у Москві (телеканал «Дождь») та Дубаї (Dubai Media City)

[ads-pc-2]

Print

Якщо ви мрієте працювати журналістом на телеканалі «Дождь» чи редакції «The Village», або у сонячному Дубаі у найбільшому медіа-місті «Dubai Media City» – ця інформація саме для вас.

Журналістика – професія мрійників та романтиків. Саме тому Вільна школа журналістики допомагає мрійникам у досягненні їхньої мети. Вільна школа відкриває можливості не лише знайти омріяну роботу журналіста в Україні, а й у провідних виданнях Європи, Росії та ОАЕ.

Побачити світ з журналістським посвідчення і розказати про нього всім

У 2013 році випускники школи відвідали Польщу, Чехію, Німеччину, Бельгію, Францію та Росію. Більшість випускників або працюють в Україні, або зав’язали тісні зв’язки із закордонними редакціями. Наприклад, троє студентів школи тепер співпрацюють з телеканалом «Дождь».

Тепер Вільна школа запрошує усіх охочих до участі у зимовому лекторії, що буде проходити з 23 по 26 січня 2014 року у Києві. Випускники школи пройдуть стажування у викладачів школи та відвідають редакції у Москві та Дубаї (Dubai Media City). 

photo-2

IMG_2262

Програма. За чотири дні слухачі пройдуть 25 практик, лекцій та майстер-класів. Програма повністю оновлена і присвячена створенню online медіа-проектів, письменницькій майстерності, радіо та телевізійній журналістиці (ведучі радіо та телебачення, TV-менеджмент).

Програма доповнена заняттями з інфографіки та тренінгами з письменницької майстерності. Де ще ви зможете послухати головного медіа-інвестора України Дмитра Лисицького (United Online Ventures), головного редактора Forbes Woman Вікторію Федоріну, телеведучого Віталія Портнікова, продюсера Дмитра Чекалкіна та інших відомих журналістів, телеведучих, медіаменеджерів? Тільки у Вільній школі! :)

Детальна програма курсу на офіційному сайті

Стажування. По завершенню курсу студенти пройдуть стажування у викладачів курсу. Місце стажування обирає сам студент. Найкращі поїдуть до Москви та в Дубай.

Наразі випускники працевлаштовані на телеканалі ТВі, в редакції газет «Капітал» та «Вісті», журналах «Репортер» та «Інвестгазета».

Участь. Для участі заповніть реєстраційну форму на сайті школи: www.journalism.org.ua

Кількість місць обмежена. Додаткова інформація: +38 044 362 28 36, +38 067 462 14 77, mail to: info@journalism.org.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: