Меню & пошук

До 2040 року для виробництва більшості м’яса не потрібно буде вбивати тварин

До 2040 року для виробництва більшості м’яса не потрібно буде вбивати тварин

Більшість м’яса в майбутньому отримуватимуть з рослинних продуктів


[ads-pc-2]

60% м’яса, яке люди споживатимуть у 2040-му, не потребуватиме вбивства тварин пише The Guardian з посиланням на звіт консалтингової компанії AT Kearney.

За його результатами, більшість м’яса вирощуватиметься штучно або буде замінене на рослинні продукти, що не відрізнятимуться за смаком.

У звіті наголошується на тому, що традиційне м’ясне виробництво сильно шкодить довкіллю та приносить страждання тваринам.

«З перевагами веганського м’яса заміна ним тваринного, отриманого традиційними методами виробництва, стане тільки питанням часу. Скоро цей сегмент отримає велику частку ринку», − йдеться у звіті.

Традиційне м’ясне виробництво вирощує понад мільярд тварин і заробляє близько трильйона доларів щороку. Але багато наукових досліджень вже підтвердили його негативний вплив. Масове виробництво м’яса є одним з факторів, що призводять до змін клімату, забруднення річок та океанів.

Уже зараз веганські продукти отримують значні інвестиції, навіть від компаній, які домінують на м’ясному ринку. За підрахунками AT Kearney, в індустрію веганської їжі вже інвестували мільярд доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: