Меню & пошук

Чому ми перезапускаємо Inspired?

Чому ми перезапускаємо Inspired?

Привіт, це медіа можливостей.


[ads-pc-2]

Ми тут, і ми хочемо перетворитися на закладку в твоєму браузері або в стрічці Facebook. Ми налаштовані рішуче, а найголовніше, ми знаємо що було б круто читати. Ми слідкуємо за розвитком наших креативних індустрій, слухаємо нові альбоми Onuka і Cardi B, танцюємо під останній трек Childish Gambino, дивимося Netflix, їздимо по безвізу, в курсі, що сінті-поп знову в тренді, сортуємо сміття, бо eco is a new sexy, віримо в Маска, і вміємо швидко орієнтуватися в інформаційному просторі.

І на всій цій хвилі позитиву, активу і наївності, ми хочемо робити для тебе хороше медіа, з хорошими історіями. Ми вміємо їх розповідати так, щоб тобі захотілося натиснути лайк і шер. Давай разом досліджувати світ, встигати за ним, ставати частиною глобальних процесів, бо інформація – це найцінніша валюта, а якщо так, то з нами ти станеш трошки багатшим.

А тепер ближче до суті: Inspired − це спроба акумулювати найцікавіше з інформаційних потоків про культуру, технології, креативні індустрії, подорожі, лайфстайл, соціальні ініціативи, проекти та освіту. Наша мета − робити це вчасно, якісно, актуально.

Ми зосередимося на позитивних досвідах, успішних історіях творення себе і простору навколо. Наші герої і читачі − люди, які звикли рухатися вперед і створювати щось нове.

Наші теми:

Ідеї. Розділ про все те, до чого варто прислухатися: важливі ініціативи, уривки з TED-лекцій, цитати, думки опініон-лідерів, підбірки корисних додатків та лайфхаків.

Світ. Розповідаємо історії тих, хто подорожує світом, досліджує у який спосіб це краще зробити, ділиться порадами та лайфхаками щодо мандрів.

Креатив. Цей розділ містить всі новини та фічери, пов’язані з культурою, мистецтвом та інноваціями. Ми розповідаємо про музику, кіно, архітектуру, інтер’єр, фото, живопис і технології.

Практики. Історії про власний досвід, розвиток бізнесу, соціальні кейси та дослідження світових брендів, що можуть стати вдалим прикладом для наслідування.

Можливості. В цьому розділі публікуємо інформацію про освітні можливості − стипендії, гранти на навчання, конференції, та корисні онлайн-курси.

Стрічка поповнюється актуальними новинами, про які ми намагаємося вчасно повідомити і доступно пояснити.

Шеф-редакторка: Ольга Дацюк Редакторка: Юлія Беба

Контакти

Inspired відкрите до експериментів, пошуку нових форматів та імен, тому пишіть нам на адресу inspiredua@gmail.com.
Для комерційної співпраці: adv@zdatni.com

Редакційна політика

Мова видання − українська, іншомовні коментарі наших героїв ми перекладаємо українською згідно з мовною політикою медіа.

В Inspired немає місця дискримінаційним матеріалам. Ми проти гомофобії, сексизму, расизму та інших упереджень.

Історії нашого медіа відображають, насамперед, погляди героїв та авторів публікацій, редакція може не розділяти їхню позицію.

Ми повідомляємо, в яких випадках автори матеріалів мають конфлікт інтересів, але при цьому пояснюємо чому, на нашу думку, така публікація є допустимою.

Робота редакції та комерційного відділу розділена, ми не публікуємо приховану рекламу і не працюємо за бонуси від рекламодавця. Комерційний контент маркується.

Рекламні банери на нашому сайті будуть лаконічними та коректними.

Ми орієнтуємося на думку читачів і прислухаємося до фідбека про нашу роботу. Нам цікаво досліджувати, за якими законами розвивається світ сьогодні, і нам важливо цим ділитися з вами.

Давайте ввалимо разом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 коментарі

 1. Вадим
  6 років ago

  Шрифт відстій.
  Нехай щастить!

  • Тарас
   6 років ago

   Підтримую, певні елементи в дизайні обрані доволі специфічно і не факт, що якнайкраще для користувача)

 2. Користувач
  6 років ago

  +1 закладка)
  Але шрифт, все-таки бажано змінити.. Можете, наприклад, вибрати декілька шрифтів з того самого Google Fonts, і зробити опитування на сайті, який найкращий на думку користувачів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: