Меню & пошук

В Києві проведуть літній табір з вибору професії для старшокласників

В Києві проведуть літній табір з вибору професії для старшокласників

[ads-pc-2]

LbPTxl35Tws

Одним з найбільш фундаментальних рішень для кожної людини є вибір свого життєвого шляху – професії. Саме від цього вибору залежить усе подальше майбутнє, ось чому так важливо усвідомлювати свої бажання та вдосконалювати свої вміння вже в юному віці. Компанія IBS Education допоможе не схибити у виборі майбутньої професії та зробити впевнений крок на зустріч успіху: цього літа в Києві пройде Літній табір IBS, який допоможе старшокласникам з вибором професії. 

Літній табір IBS спрямований на активізацію уваги дітей до самостійного вибору професії. Проект розрахований на учнів 8-11 класів. Протягом першого тижня навчання у таборі учасники зможуть ознайомитись з особливостями таких сфер діяльності як маркетинг, бізнес, менеджмент, фінанси, PR, міжнародна економіка, АПК та HR. Набуті знання допоможуть закріпити командні та індивідуальні ділові ігри та завдання. На другому тижні у таборі діти опановуватимуть практичні навички, а саме ораторське мистецтво, запоруки лідерства, основи створення презентацій, вивчатимуть особливості психології, тайм-менеджменту, ІТ-технологій та світу політики. Діє спеціальна пропозиція – можливість профорієнтаційного тестування у суботу після закінчення табору, що включатиме в себе участь в командних іграх для виявлення поведінкових індикаторів, проходження профорієнтаційних тестів, індивідуальне інтерв’ю з психологом за результатами тестів.

Завдяки різноманітним профорієнтаційним та психологічним тестам, індивідуальному підходу до кожного учасника, діловим іграм та роботі в команді якнайкраще розкриється потенціал дитини, її здібності та особливості характеру. У цьому допоможуть провідні спеціалісти, професори, психологи – професіонали своєї справи, – які мають не лише теоретичний, а й практичний досвід та зможуть поділитися своїми знаннями з учасниками табору.

Ot34NgZj2Ts

Крім цього, всі учасники отримають велику кількість позитивних емоцій та незабутніх вражень від процесу навчання, знайдуть справжніх друзів та з користю проведуть час. По закінченню тренінгових занять учасники матимуть необхідний багаж інформації та навичок, який допоможе в прийнятті правильного рішення щодо професійного самовизначення та мотивуватиме діяльність задля досягнення поставлених цілей.

Навчання в Літньому таборі – це чудова можливість зробити своє літо яскравішим, вибір спеціалізації більш свідомим, а майбутнє зрозумілішим. Команда IBS Education обіцяє вам захоплюючі два тижні.

Поспішайте, до 22 квітня діє акційна ціна!

Контакти:

Олександр +38 (063) 128 50 11

Олена +38 (093) 006 17 41

Ольга +38 (093) 073 11 20

Email: info@ibs-edu.com.ua

Детальна інформація на сайті: http://ibs-edu.com.ua/summercamp/

Буде інформативно, корисно, цікаво!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: