Меню & пошук

Джоан Роулінг опублікує 12 нових історій про Гаррі Поттера до Різдва

Джоан Роулінг опублікує 12 нових історій про Гаррі Поттера до Різдва

[ads-pc-2]

enhanced-buzz-23802-1372110142-16

Джоан Роулінг вирішила зробити подарунок своїм шанувальникам: письменниця опублікує 12 нових оповідань зі світу Гаррі Поттера до Різдва. Як повідомляється, кожного дня від 12 до 23 грудня на сайті Pottermore буде публікуватись одна нова історія.

Для того, щоб отримати доступ до нових оповідань, шанувальникам треба буде розгадати римовані загадки на сайті – ріддли, підібравши вдалі рими до слів, які й відкриватимуть по історії щодня. Це вже не перший випадок, коли Роулінг публікує щось нове: минулого місяця вона випустила оповідання, присвячене Долорес Амбридж, пихатій героїні зі світу Гаррі Поттера. Випуск історії був приурочений до свята Геловіну.

Минулого тижня ми писали про те, що в польському замку Czocha відкрили аналог Гоґвортсу – школи магії та чарівництва з книг про Гаррі Поттера. Квитки на 190 місць у школі були розкуплені за 2 дні.

Книги про маленького чарівника Гаррі Поттера та його пригоди вийшли загальним тиражем у 400 млн екземплярів та були перекладені 67-ма мовами, в тому числі українською.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: