Меню & пошук

В Києві відбудеться виставка освіти в Британії від British Council

В Києві відбудеться виставка освіти в Британії від British Council

[ads-pc-2]

плакат

15 листопада в Києві пройде GREAT Higher Education Day – спеціалізована виставка-зустріч з представниками провідних вищих навчальних закладів та коледжів довузівської підготовки Великобританії. Захід, що вперше організований в Україні Британською Радою, відбудеться за підтримки посольства Великої Британії. Церемонію відкриття виставки відвідає Саймон Сміт, посол Великої Британії в Україні.

GREAT Higher Education Day стане по-справжньому значущою подією для тих, хто обирає кращу європейську освіту для себе та своїх дітей. В унікальному за своїм форматом та наповненням освітньому проекті від Британської Ради (British Council Ukraine) візьмуть участь як широкопрофільні, так і вузькоспеціалізовані університети Великобританії, серед яких: Anglia Ruskin University, University of the Arts London, Cardiff University, University of Central Lancashire та University of Westminster. Провідні британські центри довузівської підготовки представлять: International study centres and Bellerbys college in UK, Bell English, а також Cambridge Education Group.

Відвідувачі виставки зможуть особисто поспілкуватися з представниками навчальних закладів, які приділять особливу увагу кожному охочому, щоб максимально задовольнити їхні індивідуальні запити. Протягом дня у двох конференц-залах будуть проходити ексклюзивні семінари та майстер-класи від представників британських навчальних закладів, а також майстер-клас із проходження IELTS тесту та пробний урок по інноваційній системі навчання myClass. Розклад майстер-класів незабаром буде розміщено на сайті Британської Ради.

Серед зареєстрованих онлайн учасників, а також всіх відвідувачів заходу будуть розіграні сертифікат на безкоштовне проходження тесту IELTS, три пробних іспити та безліч інших цінних призів від партнерів GREAT Higher Education Day.

«На сьогоднішній день Великобританія займає одну з лідируючих позицій на світовому ринку освітніх послуг. Британська Рада як міжнародна організація всіляко сприяє отриманню українцями якісних знань найвищого рівня та долучає їх до світової культурної спадщини. Дуже приємно, що сучасне покоління усвідомлює важливість міжнародної кваліфікації, адже саме прагнення до світової інтеграції та інтернаціональне бізнес-середовище, що швидко розвивається, відкривають нові горизонти перед нашими співвітчизниками й допомагають виводити український бізнес на якісно новий рівень розвитку», – коментує Наталія Василюк, в.о. директора British Council Ukraine.

В Україні GREAT Higher Education Day пройде 15 листопада з 11:00 по 18:00 за адресою: Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12 (зал «Атріум» Національного музею Т.Шевченка).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: