Меню & пошук

Як створити власне ЗМІ та пабліки у соціальних мережах? Освітня програма

Як створити власне ЗМІ та пабліки у соціальних мережах? Освітня програма

[ads-pc-2]

EuropeRoute_633x478_RU-2

З 30 жовтня по 2 листопада у Києві пройде освітня програма зі створення ЗМІ, успішних пабліків у соціальних мережах, письменницької та журналістської майстерності, копірайтингу. Ви навчитесь не лише запускати власні ЗМІ, а й писати всі види текстів: колонки, новини, огляди, репортажі, прес-релізи, записи у соціальних мережах, есе.

Навчати будуть провідні журналісти та редактори з Першого національного, Еспресо TV, Літературного журналу, сайту Hopes&Fears (The Village), телеканалу ‘Дождь’, The New York Times, BBC, Forbes та Esquire.

Програма розрахована на 4 дні занять з 9.00 до 21.00. 25 лекцій, практичних майстер-класів та семінарів. Більше 10 годин практики з текстами, написання сценаріїв для фільмів та передач.

Після завершення програми на учасників чекають екскурсії до провідних редакцій і студій, де ви познайомитесь з ТОР-30 українських редакторів і журналістів. Заплановане стажування у викладачів протягом місяця та освітня поїздка до медіацентрів Польщі, Чехії, Німеччини та Бельгії.

Вільна школа журналістики вдесяте проводить унікальну освітню програму, постійно її оновлюючи та доповнюючи новими викладачами. Якість. Працевлаштування. Розвиток.

Для вступу реєструйтесь на сайті програми. Вартість навчання за весь курс занять, освітні матеріали та стажуання з екскурсіями складає 1600 гривень.

Відгуки викладачів та випускників

школа (38 из 83)

школа (41 из 83)

Контакти кураторів курсу:

044 362 28 36

067 508 68 58

info@journalism.org.ua

www.journalism.org.ua

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: