Меню & пошук

«Дивися на мій відпочинок і плач»: хто і навіщо продає ідеальні фото для Instagram

«Дивися на мій відпочинок і плач»: хто і навіщо продає ідеальні фото для Instagram

Lifefaker пропонує купити світлини красивого життя для соцмереж і має соціальну мету


Сайт Lifefaker продає знімки подорожей та відпочинку в мальовничих куточках світу, які пропонує користувачам видавати за свої.

На сайті можна купити підбірки фото за категоріями «Дивися на мій відпочинок і плач», «Мій сексуальний хлопець/Моя сексуальна дівчина», «Я просто тут живу», «Я можу бути творчим і глибоким», «Моє неймовірне тіло», «Моя робота дозволяє мені подорожувати» тощо. За допомогою підбірок цих фото можна створити ілюзію красивого життя в Instagram, пише BBC.

Але як тільки користувач натискаю на кнопку «Купити», сайт показує дані про зв’язок між соцмережами і психологічними проблемами.

«Чи відчував ти на собі тиск соцмереж? Ти не один. 62% людей почуваються невдахами, порівнюючи себе з іншими людьми в інтернеті» – пише Lifefaker і пропонує дізнатися більше про психологічні проблеми, спричинені соцмережами.

Дослідники Королівського товариства громадського здоров’я виявили, що активне користування соцмережами викликає посилення тривога, депресії та порушення сну. А 90% дівчат-підлітків незадоволені своїм тілом, у тому числі через чужі ідеальні знімки з тренувань.

Lifefaker створений засновниками британського стартапу Sanctus і має на меті підкреслити нездорову поведінку, що існує в соцмережах, та допомогти людям розібратися з цією проблемою.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: