Меню & пошук

Додатки на смартфонах показують стан серця в 5 разів краще за звичайні тести

Додатки на смартфонах показують стан серця в 5 разів краще за звичайні тести

Додаток дозволяє витрачати на діагностику втричі менше грошей


[ads-pc-2]

Спеціальні інструменти для смартфонів у 5 разів ефективніші в діагностиці серцевих захворювань у порівнянні зі стандартними тестами пише The Telegraph, посилаючись на дослідження Університету Единбурга.

Його автори провели експеримент, в якому взяли участь 240 людей з проблемами серця та запамороченням. Половина пацієнтів отримали спеціальний прилад AliveCor Kardi, який приєднується до айфона або планшета та фіксує серцебиття. Результати електрокардіограми відразу відображалися в додатку та надсилалися до лікаря. Решта учасників проходили звичайні тести в лікарні.

Експеримент тривав 90 днів. За його підсумками лікарі за 10 днів змогли встановити точний діагноз для більш як половини пацієнтів з першої групи. Тоді як серед пацієнтів другої групи точний діагноз почули лише 10% пацієнтів і в середньому через 43 дні.

Таким чином, вчені рекомендували використовувати прилади на базі смартфонів навіть у лікарнях, адже вони ефективніші та дешевші технологія дозволяє зменшити витрати на діагностику з $1836 до $606.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: