Меню & пошук

Французам дозволили обідати на робочих місцях. Раніше це забороняв закон

Французам дозволили обідати на робочих місцях. Раніше це забороняв закон

На початку 2021 року французам дозволили поступово повертатися в офіси.


[ads-pc-2]

Французам дозволили обідати на робочих місцях, щоб стримати поширення коронавірусу. Раніше пауза на повноцінний прийом їжі була обов’язковою, пише CNN.

Трудовий кодекс країни зобов’язував роботодавців відправляти своїх співробітників на ланч — це правило вважалося відображенням французького ставлення до культури їжі. Завдяки цьому більшість французів звикли робити перерву на обід (la pause déjeuner) в середині дня.

Як правило, французькі працівники відвідують бістро неподалік від своїх офісів разом з колегами. Там вони купують обід з двох або трьох страв. Однак, пандемія внесла корективи в цю традицію: з кінця жовтня у Франції були закриті ресторани і кафе.

Спочатку це не торкнулося основної частини співробітників, адже вони працювали дистанційно. Однак на початку 2021 року французам дозволили поступово повертатися в офіси за умови, що люди будуть зберігати дистанцію у два метри, коли не носять захисні маски.

Цього правила повинні дотримуватися, зокрема, і у зонах їдалень офісів. У зв’язку з цим влада вирішила зняти заборону на обіди на робочих місцях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: