Меню & пошук

Дівчинка з Мексики запустила повітряну кулю з листом для Санти. Її знайшов американець і виконав усі бажання

Дівчинка з Мексики запустила повітряну кулю з листом для Санти. Її знайшов американець і виконав усі бажання

«Помічники Санти» здійснили майже всі мрії 8-річної дівчинки


[ads-pc-2]

8-річна дівчинка з Мексики Даямі написала список побажань для Санти та відправила його повітряною кулькою. Її знайшов 60-річний житель Аризони Ренді Хейс, який разом зі своєю сім’єю відшукав дівчинку і виконав майже усі її різдвяні побажання, пише Reuters.

У записці зі списком подарунків для Санти дівчинка залишила своє ім’я «Даямі». Оскільки список був складений іспанською та знайдений у 30 кілометрах від мексиканського кордону, чоловік вирішив, що його авторка може жити у містечку Ногалес, що на кордоні з Мексикою.

Через соцмережі Ренді Хейс зв’язався з мексиканською радіостанцією XENY, аби там йому допомогли знайти сім’ю дівчинки. Репортер розповів історію про кульку в ефірі, і через деякий час родина Даямі зв’язалася з радіостанцією.

Ренді разом з дружиною купили для Даямі майже усі подарунки з її списку побажань та зустрілися з дівчинкою та її родиною на радіостанції, представившись «помічниками Санти».

Даямі отримала всі подарунки, окрім лялькового будиночка, якого не було в наявності. Але після того, як цю історію розповіли в американських ЗМІ, юрист з Лос-Анджелеса знайшов будиночок і надіслав його дівчинці.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: