Меню & пошук

Цукерберг продав акції Facebook для розробки мозкових імплантів

Цукерберг продав акції Facebook для розробки мозкових імплантів

Марк разом з дружиною продали акцій на 5 мільярдів доларів.


[ads-pc-2]

Засновник Facebook Марк Цукерберг та його дружина Присціла Чан продали 26 мільйонів акцій Facebook на загальну суму 5 мільярдів доларів. Про це повідомляє Business Insider.

Продаж акці був зроблений з метою фінансування групи винахідників, які розробляють спеціальні мозкові імпланти для лікування хвороб.

Програма, яку профінансувало подружжя Цукерберг-Чан, включає в себе розробку інтерфейсу «мозок-машина» — гаджету, який повинен трансформувати думки в команди. Це безпровідний імплантант мозку, який може записувати, стимулювати та керувати рухами тіла в режимі реального часу.

Команда вчених зараз тестує свою програму на приматах, а загалом вона створена для боротьби з хворобою Паркінсона та епілепсією (передбачається, що вона повинна зупинити напад, щойно він почнеться). Програма отримала назву Cortera.

За словами професора інформатики та інженерії в Каліфорнійському університеті Ріккі Мюллер, Cortera може визначити, коли примат збирається зробити певний рух, і зупинити цей рух цільовим електричним сигналом, що посилається у відповідну частину його мозку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: