Меню & пошук

Компанія з Гонконгу випускатиме електромобілі в Україні

Компанія з Гонконгу випускатиме електромобілі в Україні

[ads-pc-2]

bioauto-zach

Представники гонконгської компанії BioAuto заявили про готовність налагодити виробництво електромобілів в Україні. 

Українське представництво компанії BioAuto приступило до переговорів з гонкозьким автовиробником щодо запуску виробництва бюджетних електромобілів в Україні. За словами голови Асоціації учасників ринку електромобілів EV-UA Арсенія Абдураїмова, мова йде про створення національного українського електромобіля вже в 2016 – 2017 роках.

«На початковому етапі – великовузлове складання з поступовим переходом на повномасштабне виробництво з 100%-м використанням українських деталей (протягом 4-5 років)», – зазначив Абдураїмов. Локалізація виробництва електромобілів дозволить знизити вартість машини в середньому на 5 тисяч доларів для українських покупців.

Виробничу лінію планується встановити на потужностях одного з вітчизняних автозаводів, який зараз фактично простоює без роботи. Інвестиції в установку однієї такої лінії, за попередніми оцінками, складуть близько 1,5-2 млн дол. Втім, основними бар’єром для компанії, як стверджує Абдураїмов, є неготовність ринку до переходу на електротягу і відсутність преференцій з боку держави.

04-2-evA-Elektromobil1

«БІО Автомотив» – це компанія, яка є найкрупнішим виробником електромобілів в Гонконгу, і продукція якої постачається у такі держави як США, Австралія, Сирія, Франція та інші країни Європи. Автомобіль BioAuto може підзаряджатись від звичайної розетки й не робить шкідливих викидів.

Технічні характеристики:

  • здатен розвивати максимальну швидкість до 80 км/год;
  • максимальний пробіг до 120 км на одній повній зарядці;
  • один повний цикл зарядки 6-8 годин при 8 КВт/год;
  • 3-5 грн. в середньому за повний цикл зарядки, тоді як заправка паливом коштує 140-160 грн.;
  • термін служби акумулятора 800-1000 циклів, або приблизно 5 років;
  • вартість двомісного авто від 164 500 грн.;
  • вартість п’ятимісного авто від 228 780 грн.

Влітку цього року компанія Tesla планує відкрити в Україні мережу своїх заправок для електромобілів Supercharger. В лютому стало відомо про те, що в рамках змін до законодавства Україна скасувала ввізне мито на гібридні автомобілі, які використовують бензиновий та електричний двигуни.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

129 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: